Gardeners World / Pytania i odpowiedzi /

Czemu moja prymulka ma dziwne liście na wierzchołkach?

Dowiedz się dlaczego chorują liście pierwiosnków (prymulek). Na pytanie odpowiada Anne Swithinbank - ekspert Gardeners` World.

chore liście prymulki

Komórki w tkankach roślinnych czasami zatykają się na skutek uszkodzenia przez mróz, szkodnika, wirus albo chemicznego skażenia. Któreś z nich prawdopodobnie sprawiło, że to, co powinno stać się kwiatem, zmieniło się w roślinkę. Prymula powinna szybko wrócić do normy, chyba że uszkodzenie spowodował wirus.

Gardeners' World - Edycja Polska maj-czerwiec 2015

Newsletter ZielonyOgrodek.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Magazyn Gardeners` World Polska - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter ZielonyOgrodek.pl, a otrzymasz najnowszy numer magazynu Gardeners` World Polska w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 200 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.
Co tydzień otrzymasz:
Artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych, reportaże z wizyt w ogrodach całego świata, porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród, gotowe projekty ogrodów, informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.

Zakładanie ogrodu w 7 krokach: Od czego zacząć?

Jeśli jesteś na etapie zakładania ogrodu, to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie. Pokazujemy jak krok po kroku zaplanować i założyć ...