24.02
Piątek

Gardenia 2012 Targi Ogrodnicze i Architektury Krajobrazu

Termin: 24 luty 2012 - 26 luty 2012

Miejsce: Poznań / Targi, wystawy

targi Gardenia 2012

Gardenia 2012 to blisko 500 wystawców z Polski, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Francji, Litwy, Łotwy Czech oraz USA, którzy zaprezentują całą gamę produktów, akcesoriów ogrodowych, sprzętu oraz bogatą ofertę materiału roślinnego.

Jednym z wydarzeń towarzyszących Gardenii 2012 będą VII Międzynarodowe Mistrzostwa Florystyczne Polski, pokazy florystyczne oraz konkurs dla kwiaciarń o tematyce bukiet ślubny i okolicznościowy.

Ekspozycję wystawców z pewnością dopełni rekordowa w tym roku ekspozycja Ogrodów pokazowych Garte i Gardenii pt. Przestrzeń Wyobraźni Aranżacja ta zobrazuje, jak w łatwy i naturalny sposób można stworzyć ciekawą i pobudzającą zmysły dzieci przestrzeń wypoczynku. W idealnym miejscu spotkań, zacieśniania więzi rodzinnych i towarzyskich będą mogli odetchnąć rodzice ze swoimi pociechami.

Podczas targów Gardenia 2012 zwiedzający będą mogli przekonać się jak wiele różnorodnych, często nietypowych materiałów można wykorzystać przy tworzeniu wnętrza ogrodowego.

Więcej informacji: Gardenia 2012 Targi Ogrodnicze i Architektury Krajobrazu

Nie przeocz w tym miesiącu

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńDziecko w ogrodzie: ogród bezpieczny i przyjazny dziecku

Ogród to dla dorosłych miejsce wypoczynku, relaksu i oderwania od codziennych problemów. Inaczej wygląda to w przypadku dzieci, którym zielony ...