23.03
Piątek

Plantexpo Targi Ogrodów i Małej Architektury

Termin: 23 marzec 2012 - 25 marzec 2012

Miejsce: Łódź / Targi, wystawy

Targi Plantexpo

Celem Targów Ogrodów i Małej Architektury jest kompleksowe przedstawienie produktów i usług branży ogrodniczej, małej architektury, projektowania zieleni, tego co niezbędne w ogrodzie, na działce oraz balkonie.

Swoją najnowszą ofertę oraz propozycje na nadchodzący sezon ogrodniczy zaprezentują - producenci, dystrybutorzy, szkółkarze, projektanci oraz centra ogrodnicze. Zobaczymy m.in:  * domki drewniane ogrodowe i rekreacyjne, altany ogrodowe, * meble ogrodowe, huśtawki, place zabaw, * krzewy drzew owocowych i ozdobnych, * krzewy iglaste oraz roślin liściastych, * byliny i cebule kwiatowe, kłącza, sadzonki,* narzędzia ogrodnicze.  

Więcej informacji: Plantexpo Targi Ogrodów i Małej Architektury

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Biedronki AZJATYCKIE - czy są groźne?

W ostatnich latach coraz częściej mówi się o inwazji azjatyckich biedronek (Harmonia axyridis) - nazywanych potocznie arlekinami. Czy są ...