23.03
Piątek

Green City Targi Zielonych Miast

Termin: 23 marzec 2012 - 25 marzec 2012

Miejsce: Bydgoszcz / Targi, wystawy

Targi Green city

Zmieniają się oczekiwania mieszkańców miast, którzy chcą żyć w przyjaznym, zielonym otoczeniu, spędzać wolny czas w parkach i skwerach. Pragną, aby ich miasto było ogrodem, azylem i odskocznią od szarości dnia codziennego.

Targi Green City to wydarzenie organizowane w myśl dyrektyw Unii Europejskiej, które przywołują dla potrzeb zielonego miasta innowacyjne rozwiązania na rzecz europejskiej idei inteligentnych miast - "smart cities".

Celem Targów Green City jest projekcja kierunków rozwoju prowadzących do polepszenia jakości życia miejskiej społeczności, które sprawiają, że mieszkańcom żyje się taniej, przyjemniej i wygodniej, oraz dzięki którym idea zrównoważonego miasta staje się ważnym elementem przy wdrażaniu nowych rozwiązań w miastach i gminach.

Więcej informacji: Green City Targi Zielonych Miast

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
LAZANIA z cebulek... kwiatowych. Posadź wiosenną kompozycję w doniczce

Jesienią pomyśl o wiośnie! Już teraz stwórz wiosenną kompozycję z roślin cebulowych w doniczce, która już za kilka miesięcy będzie ...