Kalendarz

PNWTŚRCZPTSOND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Rok 2012:

Styczeń  Luty  Marzec  Kwiecień  Maj  Czerwiec  Lipiec  Sierpień  Wrzesień  Październik  Listopad  Grudzień 
29.03
Czwartek

V Konferencja Zarządzanie Zielenią Miejską

Termin: 29 marzec 2012 - 30 marzec 2012

Miejsce: Wrocław / Konferencje, sympozja

Dendros

Konferencja została zorganizowana przez firmę Dendros - konferencje i Szkolenia przy współpracy z Zarządem Zieleni Miejskiej we Wrocławiu. w trakcie konferencji zostaną poruszone tematy  m.in Drzewa pomnikowe, Prawna ochrona drzew, Inwentaryzacja drzew pomnikowych, Zastosowanie fertygacji w nawożeniu roślin na terenach zieleni miejskiej, hydrogele, Przegląd najczęściej występujących chorób i szkodników w zieleni miejskiej oraz ich zwalczanie, Najnowsze trendy i materiały stosowane na terenach zieleni, Jak dobrze oznakować i wypromować tereny zieleni, Zarządzanie zielenią miejską – doświadczenia praktyczne oraz Prezentacja terenowa – Wrocław miastem zieleni.

Więcej informacji: V Konferencja Zarządzanie Zielenią Miejską

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.plNewsletter ZielonyOgrodek.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Magazyn Gardeners` World Polska - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter ZielonyOgrodek.pl, a otrzymasz najnowszy numer magazynu Gardeners` World Polska w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 200 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.
Co tydzień otrzymasz:
Artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych, reportaże z wizyt w ogrodach całego świata, porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród, gotowe projekty ogrodów, informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.

Zakładanie ogrodu w 7 krokach: Od czego zacząć?

Jeśli jesteś na etapie zakładania ogrodu, to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie. Pokazujemy jak krok po kroku zaplanować i założyć ...