29.03
Czwartek

V Konferencja Zarządzanie Zielenią Miejską

Termin: 29 marzec 2012 - 30 marzec 2012

Miejsce: Wrocław / Konferencje, sympozja

Dendros

Konferencja została zorganizowana przez firmę Dendros - konferencje i Szkolenia przy współpracy z Zarządem Zieleni Miejskiej we Wrocławiu. w trakcie konferencji zostaną poruszone tematy  m.in Drzewa pomnikowe, Prawna ochrona drzew, Inwentaryzacja drzew pomnikowych, Zastosowanie fertygacji w nawożeniu roślin na terenach zieleni miejskiej, hydrogele, Przegląd najczęściej występujących chorób i szkodników w zieleni miejskiej oraz ich zwalczanie, Najnowsze trendy i materiały stosowane na terenach zieleni, Jak dobrze oznakować i wypromować tereny zieleni, Zarządzanie zielenią miejską – doświadczenia praktyczne oraz Prezentacja terenowa – Wrocław miastem zieleni.

Więcej informacji: V Konferencja Zarządzanie Zielenią Miejską

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Dziki BEZ CZARNY w ogrodzie. Uprawa i przepisy na przetwory

Bez czarny to dość pospolita roślina i niestety niedoceniana. Rzadko jest sadzony w ogrodzie, a szkoda, bo to roślina przyjazna dzikiej faunie, ...