06.03
Piątek

Konferencja "Co w trawie piszczy?"

Termin: 06 marzec 2015 - 00 0

Miejsce: Warszawa / Konferencje, sympozja

konferencja Co w trawie piszczy

Przygotowania do wiosny w branży ogrodniczej rozpoczną się w 6 marca 2015 roku w warszawskim Centrum Nauki Kopernik, gdzie odbędzie się kolejna odsłona konferencji „Co w trawie piszczy?”. Wydarzenie po raz drugi wprowadzi miłośników zieleni w nowy sezon.

Biorąc udział w Konferencji, zyskasz dostęp do nowości rynkowych przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu. Tematyka skupia się głównie na zagadnieniach dotyczących technologii dla terenów zielonych, nowych produktach, innowacjach. Spotkanie będzie okazją do zaczerpnięcia inspiracji oraz możliwością do zdobycia najnowszej wiedzy. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma Certyfikat oraz nagrodę niespodziankę.

Swoje prezentacje wygłosi 13 ekspertów, będą to prelegenci z Holandii, Czech i Włoch, których wesprze mocna polska reprezentacja. Popularność spotkań organizowanych przez Akademię Drago potwierdza frekwencja podczas poprzedniej edycji. Odpowiedzi na pytanie „Co w trawie piszczy” w ubiegłym roku poszukiwało ponad 100 osób. Akademia Drago to jedna z najlepszych konferencji organizowanych w „zielonej branży” na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. – wspomina uczestnik i prelegent ubiegłorocznej edycji „Co w trawie piszczy” - Christophe Pivel, przedstawiciel firmy Rain Bird.

Konferencja odbędzie się 6 marca o godz. 9:00 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Więcej informacji

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Biedronki AZJATYCKIE - czy są groźne?

W ostatnich latach coraz częściej mówi się o inwazji azjatyckich biedronek (Harmonia axyridis) - nazywanych potocznie arlekinami. Czy są ...