Kalendarz

PNWTŚRCZPTSOND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Rok 2015:

Styczeń  Luty  Marzec  Kwiecień  Maj  Czerwiec  Lipiec  Sierpień  Wrzesień  Październik  Listopad  Grudzień 
06.03
Piątek

Konferencja "Co w trawie piszczy?"

Termin: 06 marzec 2015 - 00 0

Miejsce: Warszawa / Konferencje, sympozja

konferencja Co w trawie piszczy

Przygotowania do wiosny w branży ogrodniczej rozpoczną się w 6 marca 2015 roku w warszawskim Centrum Nauki Kopernik, gdzie odbędzie się kolejna odsłona konferencji „Co w trawie piszczy?”. Wydarzenie po raz drugi wprowadzi miłośników zieleni w nowy sezon.

Biorąc udział w Konferencji, zyskasz dostęp do nowości rynkowych przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu. Tematyka skupia się głównie na zagadnieniach dotyczących technologii dla terenów zielonych, nowych produktach, innowacjach. Spotkanie będzie okazją do zaczerpnięcia inspiracji oraz możliwością do zdobycia najnowszej wiedzy. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma Certyfikat oraz nagrodę niespodziankę.

Swoje prezentacje wygłosi 13 ekspertów, będą to prelegenci z Holandii, Czech i Włoch, których wesprze mocna polska reprezentacja. Popularność spotkań organizowanych przez Akademię Drago potwierdza frekwencja podczas poprzedniej edycji. Odpowiedzi na pytanie „Co w trawie piszczy” w ubiegłym roku poszukiwało ponad 100 osób. Akademia Drago to jedna z najlepszych konferencji organizowanych w „zielonej branży” na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. – wspomina uczestnik i prelegent ubiegłorocznej edycji „Co w trawie piszczy” - Christophe Pivel, przedstawiciel firmy Rain Bird.

Konferencja odbędzie się 6 marca o godz. 9:00 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Więcej informacji

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.plNewsletter ZielonyOgrodek.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Magazyn Gardeners` World Polska - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter ZielonyOgrodek.pl, a otrzymasz najnowszy numer magazynu Gardeners` World Polska w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 200 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.
Co tydzień otrzymasz:
Artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych, reportaże z wizyt w ogrodach całego świata, porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród, gotowe projekty ogrodów, informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
x

Zakładanie ogrodu w 7 krokach: Od czego zacząć?

Jeśli jesteś na etapie zakładania ogrodu, to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie. Pokazujemy jak krok po kroku zaplanować i założyć ...