15.04
Niedziela

VII Piotrowskie Targi Ogrodnicze Pamiętajmy o Ogrodach

Termin: 15 kwiecień 2012 - 15 kwiecień 2012

Miejsce: Piotrków Trybunalski / Targi, wystawy

Łodr

Piotrowskie Targi Ogrodnicze corocznie cieszą się wielkim zainteresowaniem wystawców prezentujących swoje wyroby i produkty. Tłumnie odwiedzają ją rolnicy, mieszkańcy wsi i miast. Wystawa w Piotrkowie Trybunalskim to również spotkanie z twórcami ludowymi i zespołami folklorystycznymi.

Tegoroczną wystawę honorowym patronatem objęli: minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki, wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska i marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.

W VI Piotrkowskich Targach Ogrodniczych uczestniczyło około 100 firm, a tereny targów odwiedziło prawie 8 tysięcy osób. Warto podkreślić, że wystawcy pochodzą nie tylko z regionu łódzkiego. Coraz więcej firm przyjeżdża do Piotrkowa Trybunalskiego z odległych części naszego kraju, co niewątpliwie świadczy o rosnącej randze organizowanych przez nas targów.

Więcej informacji: VII Piotrowskie Targi Ogrodnicze Pamiętajmy o Ogrodach

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Rozmnażanie pelargonii z nasion i sadzonek

Sezon ogrodniczy powoli zbliża się ku końcowi. Jeśli żal Wam wyrzucać pelargonie, a macie gdzie je przechować może warto pomyśleć ...