20.04
Piątek

OGRÓD - Zielony Design 14. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu

Termin: 20 kwiecień 2012 - 22 kwiecień 2012

Miejsce: Szczecin / Targi, wystawy

Zielony Design

Targi OGRÓD - ZIELONY DESIGN skierowane są zarówno do profesjonalnych zwiedzających: architektów, architektów krajobrazu, projektantów zieleni, ogrodników, szkółkarzy, dostawców produktów i usług, kupców i hurtowników, firm wykonawczych, jak i klientów indywidualnych. Całość wystawiennicza podzielona jest na 4 elementy:

Część wystawiennicza – promocja firm odbywa się na stoiskach w halach targowych.

Konferencja branżowa – pt. „Woda i zieleń w mieście”, podczas której omawiane będą takie tematy jak: wypoczynek w miejskich przestrzeniach zielonych – parki, skwery, place zabaw, nabrzeżne modernizacje bulwarów; woda jako element architektoniczny – funkcja rekreacyjna; zieleń jako element resocjalizacji społeczeństwa. Konferencja skierowana je do profesjonalistów z branży - architektów, architektów krajobrazu, projektantów zieleni, ogrodników, szkółkarzy jak i developerów, firmy budowlane i firmy wykonawcze. Konferencja organizowana jest przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie oraz Pracownię Architektury Krajobrazu Green Fingers.

Ogród pokazowy – tworzony na terenie zewnętrznym Międzynarodowych Targów Szczecińskich Do udziału w ogrodzie pokazowym zapraszane są firmy z branży ogrodniczej i budowlanej

Kiermasz ogrodniczy – sprzedaż materiałów roślinnych, wyposażenia oraz dekoracji ogrodowych na terenie zewnętrznym Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

Więcej informacji: OGRÓD - Zielony Design 14. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Biedronki AZJATYCKIE - czy są groźne?

W ostatnich latach coraz częściej mówi się o inwazji azjatyckich biedronek (Harmonia axyridis) - nazywanych potocznie arlekinami. Czy są ...