Kalendarz

PNWTŚRCZPTSOND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Rok 2012:

Styczeń  Luty  Marzec  Kwiecień  Maj  Czerwiec  Lipiec  Sierpień  Wrzesień  Październik  Listopad  Grudzień 
20.04
Piątek

OGRÓD - Zielony Design 14. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu

Termin: 20 kwiecień 2012 - 22 kwiecień 2012

Miejsce: Szczecin / Targi, wystawy

Zielony Design

Targi OGRÓD - ZIELONY DESIGN skierowane są zarówno do profesjonalnych zwiedzających: architektów, architektów krajobrazu, projektantów zieleni, ogrodników, szkółkarzy, dostawców produktów i usług, kupców i hurtowników, firm wykonawczych, jak i klientów indywidualnych. Całość wystawiennicza podzielona jest na 4 elementy:

Część wystawiennicza – promocja firm odbywa się na stoiskach w halach targowych.

Konferencja branżowa – pt. „Woda i zieleń w mieście”, podczas której omawiane będą takie tematy jak: wypoczynek w miejskich przestrzeniach zielonych – parki, skwery, place zabaw, nabrzeżne modernizacje bulwarów; woda jako element architektoniczny – funkcja rekreacyjna; zieleń jako element resocjalizacji społeczeństwa. Konferencja skierowana je do profesjonalistów z branży - architektów, architektów krajobrazu, projektantów zieleni, ogrodników, szkółkarzy jak i developerów, firmy budowlane i firmy wykonawcze. Konferencja organizowana jest przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie oraz Pracownię Architektury Krajobrazu Green Fingers.

Ogród pokazowy – tworzony na terenie zewnętrznym Międzynarodowych Targów Szczecińskich Do udziału w ogrodzie pokazowym zapraszane są firmy z branży ogrodniczej i budowlanej

Kiermasz ogrodniczy – sprzedaż materiałów roślinnych, wyposażenia oraz dekoracji ogrodowych na terenie zewnętrznym Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

Więcej informacji: OGRÓD - Zielony Design 14. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.plNewsletter ZielonyOgrodek.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Magazyn Gardeners` World Polska - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter ZielonyOgrodek.pl, a otrzymasz najnowszy numer magazynu Gardeners` World Polska w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 200 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.
Co tydzień otrzymasz:
Artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych, reportaże z wizyt w ogrodach całego świata, porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród, gotowe projekty ogrodów, informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.

Zakładanie ogrodu w 7 krokach: Od czego zacząć?

Jeśli jesteś na etapie zakładania ogrodu, to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie. Pokazujemy jak krok po kroku zaplanować i założyć ...