27.04
Piątek

VI Targi Ogrodnicze Twój Ogród 2012

Termin: 27 kwiecień 2012 - 29 kwiecień 2012

Miejsce: Bielsko-Biała / Targi, wystawy

Zespół Szkół Ogrodniczych

Targi Ogrodnicze Twój Ogród organizowane są od roku 2007, przez Zespół Szkół Ogrodniczych w Bielsku-Białej. Impreza odbywa się na terenach szkoły, zawsze w kwietniu. Targom towarzyszą wykłady, prelekcje i pokazy przygotowywane przez nauczycieli oraz firmy uczestniczące. Edycja 2008 miała charakter międzynarodowy, przez uczestnictwo firm z Czech, Słowacji oraz Holandii. Od roku 2010 w czasie targów realizowany jest międzynarodowy projekt "Comenius". Uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół z Belgii, Czech, Estonii, Niemiec i Austrii wykonują nasadzenia w "Europejskim Ogrodzie Comeniusa".

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Biedronki AZJATYCKIE - czy są groźne?

W ostatnich latach coraz częściej mówi się o inwazji azjatyckich biedronek (Harmonia axyridis) - nazywanych potocznie arlekinami. Czy są ...