28.04
Sobota

III Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

Termin: 28 kwiecień 2012 - 29 kwiecień 2012

Miejsce: Stare Pole / Targi, wystawy

Podr

Na Targach zaprezentują się firmy z branży ogrodniczej, oferujące: materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny rabatowe, cebulowe oraz nasiona i rozsadę warzyw. Ponadto firmy oferujące architekturę ogrodową, wyposażenie ogrodów i mieszkań, nawozy i środki ochrony roślin, zajmujące się ekologią, odnawialnymi źródłami energii, oferujące produkty pszczelarskie, materiały budowlane, systemy grzewcze, samochody, obsługę rolnictwa, ubezpieczenia i doradztwo rolnicze.

Targom towarzyszy wystawa wyrobów rzemiosła artystycznego oraz produktów regionalnych i tradycyjnych. Zwiedzający mogą również obejrzeć wystawę gołębi i ptaków ozdobnych oraz zabawić się w „wesołym miasteczku”. Targi skierowane są do mieszkańców regionu, zarówno terenów wiejskich jak i okolicznych miast.

Więcej informacji: III Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Kiedy zabezpieczać rośliny przed mrozem?

Pytanie czytelnika: Kiedy jest najlepszy czas, aby zabezpieczyć rośliny przed mrozem? Nie chciałbym tego zrobić za późno lub za wcześnie. ...