05.04
Piątek

XX Targi Ogrodnicze i Działkowe Ogród i TY

Termin: 05 kwiecień 2013 - 07 kwiecień 2013

Miejsce: Kielce / Targi, wystawy

Targi ogrodnicze i Działkowe Ogród i TY

W Kielcach 5-7.IV.2013 po raz dwudziesty odbędą się Targi OGRÓD i TY.

Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY to możliwość uzyskania informacji i specjalistycznych porad dotyczących pielęgnacji roślin ogrodowych, wyboru kwiatów, krzewów i drzew odpowiednich do danego klimatu lub ukształtowania terenu. Targi te są skarbnicą wiedzy na temat zagospodarowania i aranżacji ogrodów.

Na targach będzie można zobaczyć nowości ogrodnicze - rośliny ozdobne i krzewy, sprzęt ogrodniczy, narzędzia i maszyny dla ogrodnictwa, jak również najmodniejsze meble ogrodowe, altany, domki letniskowe, ogrodzenia, rzeźby ogrodowe, odlewy artystyczne, oświetlenie ogrodowe, baseny, fontanny, oczka wodne, urządzenia zraszające i nawadniające.

Kieleckim targom ogrodniczym towarzyszyć będzie trzeci przystanek akcji ekologicznej „Elektrokarawana”. W ramach akcji będzie organizowana zbiórka elektroodpadów, warsztaty, gry edukacyjne i wystawa posterowa.

Targi odbędą się na terenie Ośrodka Targi Kielce, ul. Zakładowa 1.

Więcej informacji na: XX Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY

Źródło: www.targikielce.pl

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
GWIAZDA MIESIĄCA: Wrzos pospolity (Calluna vulgaris)

Wrzosy są małe, urocze i dość tanie, dlatego już od połowy sierpnia do końca września masowo pojawiają się w ofercie sklepów ogrodniczych. ...