11.04
Czwartek

Warsztaty "Projektowanie placów zabaw i przestrzeni edukacyjnych dla dzieci"

Termin: 11 kwiecień 2013 - 11 kwiecień 2013

Miejsce: Warszawa / Szkolenia, warsztaty

Plac zabaw (fot. Dendros)

11 kwietnia 2013 r zapraszamy na warsztaty "Projektowanie placów zabaw i przestrzeni edukacyjnych dla dzieci". Warsztaty będą odbywały się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Celem warsztatów jest przekazanie wiedzy na temat projektowania placów zabaw. W czasie spotkania zapoznacie się Państwo z typologią placów zabaw oraz z ich historią, ze szczególnym uwzględnieniem „złotego wieku autorskich placów zabaw”.

Liczne, bogato ilustrowane przykłady będą źródłem inspiracji, pobudzą wyobraźnię, której upust będzie można dać w ćwiczeniach. Podstawowe zasady projektowania przestrzeni dla dzieci, omówienie projektów na przykładach, spis literatury i interesujących stron internetowych to narzędzia, które umożliwią projektantom pracę w przyszłości.

Zobacz: pełny program warsztatów

Miejsce warsztatów: SGGW w Warszawie, ul Nowoursynowska 161, Sala konferencyjna Kampusu Uniwersyteckiego obok hotelu Asystenckiego Ikar.

Organizatorem jest firma Dendros.

www.zielonyogrodek.pl jest Patronem Medialnym konferencji

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Biedronki AZJATYCKIE - czy są groźne?

W ostatnich latach coraz częściej mówi się o inwazji azjatyckich biedronek (Harmonia axyridis) - nazywanych potocznie arlekinami. Czy są ...