11.04
Sobota

XXVI Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy Pomorza i Kujaw 2015

Termin: 11 kwiecień 2015 - 00 0

Miejsce: Bydgoszcz / Targi, wystawy

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy Państwa do uczestnictwa w XXVI Wiosennym Kiermaszu Ogrodniczym Pomorza i Kujaw, który odbędzie się w hali Łuczniczka w Bydgoszczy, w dniach 11-12 kwietnia 2015 roku. Równolegle: Targi "DOM-OGRÓD-WNĘTRZE" oraz "BYDGOSZCZ SMAKUJE".

Zaproszenie do wzięcia udziału w imprezie kierujemy do wszystkich producentów i handlowców materiału roślinnego, a w szczególności cebul, nasion, krzewów, bylin i innych roślin ozdobnych, kwiatów, drzewek, oraz firm zajmujących się architekturą ogrodową i wyposażeniem ogrodów (altany, ogrodzenia, fontanny, meble ogrodowe, mała architektura ogrodowa itp.), nawadnianiem, nawozami i chemią ogrodową, narzędziami i sprzętem ogrodniczym, miodami i wyposażeniem pasiek. Do prezentacji podczas kiermaszów zachęcamy również firmy zajmujące się projektowaniem ogrodów, terenów zielonych oraz sadzeniem i pielęgnacją roślin.

Więcej informacji

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Biedronki AZJATYCKIE - czy są groźne?

W ostatnich latach coraz częściej mówi się o inwazji azjatyckich biedronek (Harmonia axyridis) - nazywanych potocznie arlekinami. Czy są ...