Kalendarz

PNWTŚRCZPTSOND
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Rok 2016:

Styczeń  Luty  Marzec  Kwiecień  Maj  Czerwiec  Lipiec  Sierpień  Wrzesień  Październik  Listopad  Grudzień 
23.04
Sobota

MIASTO OGRÓD - zielony event w Szczecinie

Termin: 23 kwiecień 2016 - 24 kwiecień 2016

Miejsce: Szczecin / Eventy

MIASTO OGRÓD zielony event w Szczecinie

W dniach 23-24 kwietnia 2016 roku wielbiciele zieleni oraz ekologicznego stylu życia znajdą dla siebie miejsce w samym centrum dużego miasta. Zapraszamy do udziału w pierwszym takim wydarzeniu w Szczecinie: MIASTO OGRÓD – zielony event to przeniesienie idei „green” w formie plenerowego, weekendowego jarmarku pod chmurką.

Wydarzenie zlokalizowane będzie na trzech placach w ścisłym centrum Szczecina: pl. Żołnierza, Aleja Kwiatowa oraz pl. Lotników. Teren ten jest także częścią tzw. „Złotego Szlaku” spacerowego, który wiedzie z centrum miasta - od Zamku Książąt Pomorskich, aleją Jana Pawła II przez park, las, aż do puszczy.

Green
Market Zielony market zlokalizowany będzie na Placu Lotników w Szczecinie. Tu sprzedawane będą rośliny, kwiaty cięte i doniczkowe. Będzie można zaczerpnąć porad z zakresu urządzania ogrodów i balkonów.

Market
Mieszkańcy Szczecina będą mieli okazję zrobić zakupy i spędzić wolny czas w klimacie „slow life - slow food”. Na Placu Żołnierza ustawione będą jednolite, drewniane domki, w których spotkać będzie można wytwórców naturalnych, tradycyjnych i dobrych jakościowo produktów.

Strefa Animacji i Edukacji
Na Alei Kwiatowej utworzymy strefę z animacjami i edukacyjnymi zabawami ekologicznymi, warsztatami przyrodniczymi i naukowymi z zakresu ogrodnictwa, zielonej architektury. Nie zabraknie wystawy zielonych projektów oraz wystawy florystycznej.

więcej informacji

Nie przeocz w tym miesiącu

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.plNewsletter ZielonyOgrodek.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Magazyn Gardeners` World Polska - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter ZielonyOgrodek.pl, a otrzymasz najnowszy numer magazynu Gardeners` World Polska w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 200 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.
Co tydzień otrzymasz:
Artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych, reportaże z wizyt w ogrodach całego świata, porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród, gotowe projekty ogrodów, informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
x

Zakładanie ogrodu w 7 krokach: Od czego zacząć?

Jeśli jesteś na etapie zakładania ogrodu, to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie. Pokazujemy jak krok po kroku zaplanować i założyć ...