17.05
Piątek

Wiosenna Wystawa Kwiatów, Chorzów

Termin: 17 maj 2013 - 20 maj 2013

Miejsce: Chorzów / Targi, wystawy

Wystawa Kwiatów w Parku Śląskim w Chorzowie

Od 17 do 20 maja odbędzie się kolejna edycja Wystawy Kwiatów. To najstarsza impreza w historii Parku - ma 50-letnią tradycję. Zawsze cieszy się ogromną popularnością. I to zarówno wśród ogrodników - wystawców, jak i wśród widzów i odwiedzających. W ubiegłym roku zebrała 20-tysięczną publiczność. Wstęp na całą imprezę będzie bezpłatny!

Tym razem Wystawa Kwiatów będzie miała charakter plenerowy i odbędzie się przy Alei Głównej. W jej trakcie będzie można podziwiać prezentacje aranżacji ogrodowych, zapoznać się z nowinkami w dziedzinie narzędzi oraz akcesoriów ogrodniczych, nawożenia roślin, a także z modnymi w tym sezonie roślinami.

Chętni będą mogli kupić rośliny do ogrodu i na balkon na Kiermaszu Ogrodniczym. Organizator Wystawy przewidział nagrodę za najbardziej efektowną aranżację stanowiska.

W programie są również koncerty, warsztaty ogrodnicze dla dzieci, prezentacje sprzętu ogrodniczego. Na kiermaszu przewidziano 150 stanowisk z roślinami, narzędziami i akcesoriami.

Dodatkową atrakcją dla miłośników kuchni lokalnej będzie sektor „Domowe Smakołyki" ze stanowiskami prezentującymi lokalne wyroby – sery, wypieki, wina, miody i nalewki.

Miejsce: Aleja Różana 2, 41-501 Chorzów

Więcej informacji na stronie www.wystawakwiatow.parkslaski.pl

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
GWIAZDA MIESIĄCA: Wrzos pospolity (Calluna vulgaris)

Wrzosy są małe, urocze i dość tanie, dlatego już od połowy sierpnia do końca września masowo pojawiają się w ofercie sklepów ogrodniczych. ...