01.05
Czwartek

Lubiński Festiwal Kwiatów i Roślin

Termin: 01 maj 2014 - 03 maj 2014

Miejsce: Lubin / Targi, wystawy

Lubiński festiwal kwiatów i roślin

Ośrodek Kultury „WZGÓRZE ZAMKOWE” w Lubinie zaprasza w dniach 1-4 maja 2014 r. na drugą edycję Lubińskiego Festiwalu Kwiatów i Roślin.

Festiwal ma na celu przedstawienie mieszkańcom Lubina oraz północnego regionu Dolnego Śląska nowoczesnych metod upraw kwiatów i roślin, a także umożliwienie ich nabycia.

Pragniemy, aby w ofercie wystawienniczej była cała gama kwiatów, roślin oraz rzeczy związanych z ogrodnictwem, sadownictwem i małą architekturą krajobrazu.

Oprócz tego, wydarzeniu będą towarzyszyły takie atrakcje jak: koncerty, usługi gastronomiczne oraz kącik zabaw dla dzieci. Impreza jest skierowana do szerokiego grona odbiorców zarówno osób młodych jak i starszych.

Nie przeocz w tym miesiącu

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Dziki BEZ CZARNY w ogrodzie. Uprawa i przepisy na przetwory

Bez czarny to dość pospolita roślina i niestety niedoceniana. Rzadko jest sadzony w ogrodzie, a szkoda, bo to roślina przyjazna dzikiej faunie, ...