08.05
Piątek

41 Wiosenna Wystawa Ogrodnictwa 2015

Termin: 08 maj 2015 - 00 0

Miejsce: Kraków / Targi, wystawy

centrum targowe Kraków

W dniach od 08-10.05.2015 r. na terenach Centrum Targowego Chemobudowa – Kraków S.A. przy ul. Klimeckiego 14 odbędzie się 41 Wiosenna Wystawa Ogrodnictwa.

Jest to największa impreza tej branży organizowana na terenach Polski Południowej, bierze w niej udział ponad 100 wystawców z terenu całej Polski.
Do udziału w Wystawie zapraszamy firmy mające w swojej ofercie: rośliny ozdobne, elementy wyposażenia ogrodów, nasiona, nawozy, sprzęt ogrodniczy, materiał sadowniczy, materiał szkółkarski, , sprzęt ogrodniczy oraz firmy zajmujące się projektowaniem terenów zielonych, wydawnictwa.

Podczas trwania wystawy można będzie obejrzeć 25 Wystawę Storczyków, której organizatorem jest Klub Orchidea Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie oraz OrchidGarden.

Więcej informacji

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Dziki BEZ CZARNY w ogrodzie. Uprawa i przepisy na przetwory

Bez czarny to dość pospolita roślina i niestety niedoceniana. Rzadko jest sadzony w ogrodzie, a szkoda, bo to roślina przyjazna dzikiej faunie, ...