07.05
Sobota

FESTIWAL OGRODÓW 2016 w Warszawie

Termin: 07 maj 2016 - 08 maj 2016

Miejsce: Warszawa / Targi, wystawy

logo FESTIWAL OGRODÓW

Festiwal Ogrodów odbędzie się w dniach 7-8 maja 2016 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ulica Marsa 56c w Warszawie.

Festiwal jest nowym wydarzeniem ekspozycyjno-eventowym o zasięgu międzynarodowym w kalendarzu branży ogrodniczej. Od zwykłych targów wyróżnia je oryginalna nie spotykana wcześniej formuła.

Festiwal Ogrodów będzie miejscem zarówno do prowadzenia biznesu, nawiązywania nowych relacji handlowych, ale również i chyba przede wszystkim będzie to niezwykła forma spędzenia wyjątkowych chwil w oderwaniu od codzienności. Wszystko to w bajkowym, kolorowym otoczeniu kwiatów i zieleni.

więcej informacji

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
LAZANIA z cebulek... kwiatowych. Posadź wiosenną kompozycję w doniczce

Jesienią pomyśl o wiośnie! Już teraz stwórz wiosenną kompozycję z roślin cebulowych w doniczce, która już za kilka miesięcy będzie ...