02.06
Niedziela

XX Jubileuszowe Targi Rolnicze Agro-Targ 2013

Termin: 02 czerwiec 2013 - 02 czerwiec 2013

Miejsce: Kalsk / Targi, wystawy

AGRO-TARG 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 2 czerwca 2013 r. w Lubuskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Kalsku, odbędą się XX Jubileuszowe Targi Rolnicze Agro-Targ 2013. Jest to impreza na stałe wpisana w kalendarz największych imprez odbywających się w województwie lubuskim.

W programie targów przewidziano: prezentację i sprzedaż maszyn i urządzeń rolniczych, roślin ozdobnych i materiału szkółkarskiego, nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w zakresie ekologii i ochrony środowiska, sprzętu ogrodniczego, architektury i ceramiki ogrodowej, środków do produkcji rolniczej i ogrodniczej, materiałów budowlanych i nowoczesnych rozwiązań w budownictwie inwentarskim.

Lokalizacja: Kalsk, 91, 66-100 Sulechów, Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Więcej informacji na stronie www.lodr.pl

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Kiedy zabezpieczać rośliny przed mrozem?

Pytanie czytelnika: Kiedy jest najlepszy czas, aby zabezpieczyć rośliny przed mrozem? Nie chciałbym tego zrobić za późno lub za wcześnie. ...