07.06
Piątek

Sukulenty Afryki - wystawa w łódzkiej Palmiarnii

Termin: 07 czerwiec 2013 - 09 czerwiec 2013

Miejsce: Łódź / Targi, wystawy

Ogród Botaniczny w Łodzi

W dniach 7-9 czerwca 2013 r zapraszamy do Palmiarni na wystawę: "Sukulenty Afryki". Podczas wystawy będzie można obejrzeć ekspozycję licznych gatunków i odmian z wybranych rodzajów sukulentów, m. in.: wilczomlecz, aloes, haworcja, litops (tzw. „żywe kamienie”). Zaplanowano prelekcję pt. "Sukulenty Madagaskaru" (niedziela godz. 14:00, prowadzi Dariusz Maciak) oraz porady ogrodnicze.

Ekspozycja będzie się składać z roślin uprawianych w prywatnych kolekcjach Piotra Dzieduszyńskiego i Dariusza Maciaka. Wystawa będzie dobrą okazją aby uzyskać porady dotyczące uprawy tych egzotycznych roślin w warunkach domowych.

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
LAZANIA z cebulek... kwiatowych. Posadź wiosenną kompozycję w doniczce

Jesienią pomyśl o wiośnie! Już teraz stwórz wiosenną kompozycję z roślin cebulowych w doniczce, która już za kilka miesięcy będzie ...