15.06
Środa

FESTIWAL KWIATÓW 2016 w Parku Miniatur Minieurloland w Kłodzku

Termin: 15 czerwiec 2016 - 31 październik 2016

Miejsce: Kłodzko / Eventy

mini EUROLAND Park Miniatur

Od 15 czerwca do końca października 2016 roku miłośnicy przyrody, sztuki i architektury krajobrazu będą mogli podziwiać wspaniałe wydarzenie „Festiwal Kwiatów” w Parku Miniatur Minieurloland w Kłodzku.

W niezwykłej scenerii otaczającej nas natury uczestnicy festiwalu doznają wielu niezapomnianych wrażeń oraz przeżyć estetycznych. To ciekawy sposób poznawania niezwykłego świata roślin, łączący naukę z rekreacją oraz umożliwiający twórczy i aktywny kontakt z przyrodą i kulturą.

Minieuroland w Kłodzku to jedyne w Polsce przedsięwzięcie, które łączy Park Miniatur z przepiękną architekturą terenów zielonych tworzących istne arboretum. Otwarty w lipcu 2015 roku jest jedną z największych atrakcji turystycznych na Ziemi Kłodzkiej.

Na powierzchni 20 tys. m² znajduje się obecnie 40 makiet przedstawiających miniatury najciekawszych budowli z Polski, Europy i świata. Znajdują się tu najciekawsze przykłady architektury m.in. takie jak Łuk Triumfalny, kompleks pałacu Zwinger z Drezna, Big Ben czy zamek Książ.

Wyeksponowane w otoczeniu niezwykłego świata roślin – pachnących kwiatów, wyszukanych i unikalnych gatunków drzew i krzewów sprowadzonych z najlepszych szkółek ogrodniczych z Polski, Holandii i Belgii.

Zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół założenie parkowe jest idealnym miejscem do relaksu, wypoczynku i ciekawego spędzenia czasu z rodziną. Dla najmłodszych został przygotowany jeden z największych placów zabaw w regionie.

Minieuroland to przede wszystkim miejsce dla miłośników przyrody, zapachów i kolorów.

więcej informacji

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.plNewsletter ZielonyOgrodek.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Magazyn Gardeners` World Polska - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter ZielonyOgrodek.pl, a otrzymasz najnowszy numer magazynu Gardeners` World Polska w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 200 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.
Co tydzień otrzymasz:
Artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych, reportaże z wizyt w ogrodach całego świata, porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród, gotowe projekty ogrodów, informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
x

Zamknij okno
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Magazyn Gardeners` World Polska - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter ZielonyOgrodek.pl, a otrzymasz najnowszy numer magazynu Gardeners` World Polska w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 200 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.
Co tydzień otrzymasz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
Zapisz się do newslettera