27.09
Sobota

Jesienny Kiermasz Ogrodniczy Pomorza i Kujaw

Termin: 27 wrzesień 2014 - 28 wrzesień 2014

Miejsce: Bydgoszcz / Targi, wystawy

Tradycyjnie już, ta największa jesienna impreza ogrodnicza w regionie, odbędzie się w Bydgoszczy w hali ŁUCZNICZKA przy ulicy Toruńskiej 59 w dniach 27-28 września 2014 roku (sobota i niedziela).

Wzorem lat ubiegłych nasze zaproszenie skierowane jest do producentów i handlowców materiału roślinnego, a w szczególności kwiatów, drzewek, cebul, nasion, krzewów, bylin i innych roślin ozdobnych, a także do firm związanych z architekturą ogrodową i wyposażeniem ogrodów, nawadnianiem, nawozami, narzędziami i sprzętem ogrodniczym, miodami i wyposażeniem pasiek oraz do przedsiębiorstw zajmujących się projektowaniem i utrzymywaniem ogrodów i terenów zielonych.

Nie przeocz w tym miesiącu

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Dziki BEZ CZARNY w ogrodzie. Uprawa i przepisy na przetwory

Bez czarny to dość pospolita roślina i niestety niedoceniana. Rzadko jest sadzony w ogrodzie, a szkoda, bo to roślina przyjazna dzikiej faunie, ...