01.09
Czwartek

Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE 2016 w Warszawie

Termin: 01 wrzesień 2016 - 03 wrzesień 2016

Miejsce: Warszawa / Targi, wystawy

24. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE odbędzie się w dniach 1-3 września 2016 r. w Expo XXI WARSZAWA, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Wydarzenie jest od 23 lat jest miejscem promocji i kontaktów dla producentów roślin i środków produkcji ogrodniczej, techniki, dekoracji, wyposażenia, dostawców usług, a także osób zajmujących się dystrybucją i sprzedażą detaliczną, projektowaniem i tworzeniem terenów zieleni. Sprawdzona formuła 2 dni dla profesjonalistów i jednego otwartego dla konsumentów oraz różnorodny i nowatorski program wydarzeń utrwalają dobrą markę wystawy i zwiększają frekwencję branżowych gości.

Z 16 000 odwiedzających w 2015 r., 6 317 goście branżowi — co stanowi wzrost o ponad 7% w stosunku do ubiegłego roku. Aż 70% branżowych gości to właściciele i menadżerowie. Międzynarodowy charakter targów potwierdza udział wystawców z 12 krajów i odwiedzających z 35 krajów — Europy, zwłaszcza jej wschodnich i północnych rejonów, ale także bardziej odległych krajów Azji czy Ameryki.

Na Wystawie można spotkać wystawców z działów: ROŚLINY- drzewa, krzewy, byliny; doniczkowe, rabatowe i cięte; nasiona, cebule; Wyposażenie terenów zieleni, ogrodów tarasów i balkonów; Technika, technologie i wsparcie sprzedaży; Architektura krajobrazu; Wydawnictwa; Media; Organizacje i instytucje.

więcej informacji

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Dziki BEZ CZARNY w ogrodzie. Uprawa i przepisy na przetwory

Bez czarny to dość pospolita roślina i niestety niedoceniana. Rzadko jest sadzony w ogrodzie, a szkoda, bo to roślina przyjazna dzikiej faunie, ...