31.08
Czwartek

ZIELEŃ TO ZYCIE 2017 - 25 Międzynarodowa Wystawa w Warszawie

Termin: 31 sierpień 2017 - 02 wrzesień 2017

Miejsce: Warszawa / Targi, wystawy

W dniach 31 sierpnia - 2 września 2017 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się 25 edycja Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE.

Polscy i zagraniczni szkółkarze, ogrodnicy i firmy handlowe zaprezentują drzewa, krzewy, byliny trawy ozdobne, pnącza, róże, a także bogaty asortyment roślin owocowych i ziół.

Ofertę roślin do ogrodu uzupełniają rośliny i akcesoria do dekoracji wnętrz, a przede wszystkim kwiaty cięte i doniczkowe prezentowane w ramach sektora Flower Expo Polska. Zobaczyć będzie można także wystawę drzewek bonsai.

Na Wystawie zaprezentowane zostaną, także rozwiązania techniczne, maszyny i akcesoria dla szkółkarzy, ogrodników, wykonawców zieleni oraz posiadaczy prywatnych ogrodów. Wystawcy pokażą także dekoracje, sprzęt i środki do pielęgnacji terenów zieleni, systemy wsparcia sprzedaży, usługi, oprogramowanie i wydawnictwa.

Więcej informacji

 

Polecamy produkty ogrodnicze w sklepie internetowym Sadowniczy.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Biedronki AZJATYCKIE - czy są groźne?

W ostatnich latach coraz częściej mówi się o inwazji azjatyckich biedronek (Harmonia axyridis) - nazywanych potocznie arlekinami. Czy są ...