Gardeners World / Z własnego ogródka /

Odmiany pomidorów polecane przez czytelników Gardeners` World

Aby pomóc wam dobrać najlepsze pomidory do konkretnego kulinarnego zastosowania i sprawdzić, jakie odmiany lubicie najbardziej, przeprowadziliśmy wśród naszych czytelników ankietę.

odmiany pomidorów wybrane przez czytelników Gardeners World

Trudno przewidzieć, na co się zdecydować, mając do wyboru 10 000 odmian pomidorów wszelkich kształtów, rozmiarów i kolorów. Niektóre z nich idealnie nadają się do wrzucenia do sałatki (bez krojenia!), a inne pokazują swoje najlepsze oblicze po obróbce termicznej.

Jeżeli zależy wam na pewnych rezultatach, ta wyjątkowa lista powinna być idealnym początkiem, a specjalnie dla ogrodników pragnących czegoś niezwykłego piszemy o pięciu niebanalnych odmianach...

Pełen tekst możesz przeczytać w magazynie Gardeners' World Edycja Polska Styczeń-Luty 2016

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńMamy problem... x
...blokujesz reklamy
Drogi czytelniku! Wszystkie dostarczane przez nasz serwis treści są darmowe. Aby tak mogło pozostać musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz sobie naszą pracę i chcesz aby była ona dostępna dla Ciebie za darmo prosimy wyłącz program blokujący wyświetlanie reklam.
Rozmnażanie pelargonii z nasion i sadzonek

Sezon ogrodniczy powoli zbliża się ku końcowi. Jeśli żal Wam wyrzucać pelargonie, a macie gdzie je przechować może warto pomyśleć ...