Gardeners World / Z własnego ogródka /

Odmiany pomidorów polecane przez czytelników Gardeners` World

Aby pomóc wam dobrać najlepsze pomidory do konkretnego kulinarnego zastosowania i sprawdzić, jakie odmiany lubicie najbardziej, przeprowadziliśmy wśród naszych czytelników ankietę.

odmiany pomidorów wybrane przez czytelników Gardeners World

Trudno przewidzieć, na co się zdecydować, mając do wyboru 10 000 odmian pomidorów wszelkich kształtów, rozmiarów i kolorów. Niektóre z nich idealnie nadają się do wrzucenia do sałatki (bez krojenia!), a inne pokazują swoje najlepsze oblicze po obróbce termicznej.

Jeżeli zależy wam na pewnych rezultatach, ta wyjątkowa lista powinna być idealnym początkiem, a specjalnie dla ogrodników pragnących czegoś niezwykłego piszemy o pięciu niebanalnych odmianach...

Pełen tekst możesz przeczytać w magazynie Gardeners' World Edycja Polska Styczeń-Luty 2016

Newsletter ZielonyOgrodek.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Magazyn Gardeners` World Polska - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter ZielonyOgrodek.pl, a otrzymasz najnowszy numer magazynu Gardeners` World Polska w wersji elektronicznej. Do rozdania mamy 200 egzemplarzy. Ty otrzymasz jeden z nich całkowicie za darmo.
Co tydzień otrzymasz:
Artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych, reportaże z wizyt w ogrodach całego świata, porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród, gotowe projekty ogrodów, informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
x

Zakładanie ogrodu w 7 krokach: Od czego zacząć?

Jeśli jesteś na etapie zakładania ogrodu, to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie. Pokazujemy jak krok po kroku zaplanować i założyć ...