22.02
Piątek

GARDENIA 2013

Termin: 22 luty 2013 - 24 luty 2013

Miejsce: / Targi, wystawy

Targi ogrodnictwa Gardenia 2013

Zapraszamy Państwa do udziału w Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w dniach 22 - 24 lutego, Poznań.

GARDENIA jest dynamicznie rozwijającym się projektem, który w ciągu siedmiu lat stał się wiodącym wydarzeniem wystawienniczym sektora ogrodniczego w Polsce. Najbliższa edycja będzie rekordowa ze względu na liczbę uczestników. W tym roku spodziewanych jest ponad 500 wystawców i blisko 20% wzrost liczby zwiedzających.

Ekspozycja targów Gardenia 2013 zlokalizowana zostanie w sześciu nowoczesnych pawilonach 3, 3A, 4 , 5, 5a i 12 o łącznej powierzchni 32 tys. m2.

W pawilonie 12 czeka na Państwa KIERMASZ ROŚLIN, czyli bogactwo kwiatów ogrodowych i doniczkowych, wśród których znajdą się rośliny znane i lubiane, jak również nowości producentów.

Każdy, kto jest zainteresowany stworzeniem ciekawego projektu we własnym ogrodzie, będzie mógł zasięgnąć rady profesjonalnych architektów zieleni w POGOTOWIU PROJEKTOWYM.

Na scenie, zaaranżowanej przez firmy COMPO, FISKARS, MAROLEX, i VILMORIN czeka na Państwa wiele atrakcji: konkursy z nagrodami, zabawy dla dzieci, eko-kącik, pokazy sprzętu, ale również porady i warsztaty. Na pytania uczestników odpowiedzą eksperci z branży ogrodniczej, a spotkanie poprowadzi Marek Jezierski.

OGRODY POKAZOWE, zorganizowane przez OSTO to interaktywny park dla całej rodziny - ogrody zmysłów dla dzieci oraz amfiteatr z warsztatami dla dorosłych uczestników.

Cenną sztukę artystycznego pakowania prezentów będzie można poznać podczas WARSZTATÓW w ramach partnerskich Targów SPECIAL DAYS. Organizują je firmy Plastiflora i Florami w pawilonie nr 5 w Speakers’s Corner (sob. i niedz.)

Zasady wstępu na targi GARDENIA 2013

22.02 - dzień dla profesjonalistów

23-24.02 - dni dla szerokiej publiczności

 

Lokalizacja targów GARDENIA 2013

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Więcej: gardenia.mtp.pl

Nie przeocz w tym miesiącu

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńPOINSECJA. (VIDEO) Jak pielęgnować gwiazdę betlejemską?

Pytanie czytelnika: Jak co roku zdecydowałam się na zakup gwiazdy betlejemskiej. Zależy mi na tym, żeby jak najdłużej cieszyć się jej ...