25.02
Czwartek

GARDENIA 2016 Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Termin: 25 luty 2016 - 27 luty 2016

Miejsce: Poznań / Targi, wystawy

gardenia_logo_jpg

Największe profesjonalne Targi skierowane do sektora ogrodniczego w naszym kraju odbędą się w Poznaniu w dniach 25-27 lutego 2016 roku. X edycja wydarzenia będzie bardzo wyjątkowa. Nie tylko z uwagi na przypadający jubileusz, ale przede wszystkim dzięki kwiecistej ekspozycji oraz malowniczym wydarzeniom towarzyszącym.

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Co roku podczas GARDENII znaczną część ekspozycji zajmują drzewa, krzewy ozdobne, rośliny doniczkowe i rabatowe, a także torfy, podłoża, nasiona traw i warzyw oraz cebule kwiatowe. Swoją ofertę prezentują także producenci i dystrybutorzy narzędzi, sprzętu ogrodniczego czy akcesoriów do nawadniania. W pawilonach wystawienniczych znaleźć można również elementy małej architektury ogrodowej. Targi GARDENIA to imponująca liczba prezentowanych nowości produktowych oraz innowacyjnych rozwiązań z różnych sektorów ogrodnictwa.

W gronie odwiedzających Targi GARDENIA spotkać można właścicieli i pracowników hurtowni, centrów,  sklepów ogrodniczych, osoby odpowiedzialne za tereny zieleni miejskich, architektów krajobrazu, przedstawicieli firm wykonujących ogrody, właścicieli gospodarstw ogrodniczych i szkółkarskich, a także miłośników ogrodów, ukwieconych balkonów czy tarasów.

Więcej informacji

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńZABEZPIECZANIE roślin ogrodowych przed mrozem

Dowiedz się, jak zabezpieczać rośliny ogrodowe przed mrozem. Podczas zimy narażone są one na przemarznięcie lub przesuszenie, w wyniku ...