23.03
Piątek

Green City Targi Zielonych Miast

Termin: 23 marzec 2012 - 25 marzec 2012

Miejsce: Bydgoszcz / Targi, wystawy

Targi Green city

Zmieniają się oczekiwania mieszkańców miast, którzy chcą żyć w przyjaznym, zielonym otoczeniu, spędzać wolny czas w parkach i skwerach. Pragną, aby ich miasto było ogrodem, azylem i odskocznią od szarości dnia codziennego.

Targi Green City to wydarzenie organizowane w myśl dyrektyw Unii Europejskiej, które przywołują dla potrzeb zielonego miasta innowacyjne rozwiązania na rzecz europejskiej idei inteligentnych miast - "smart cities".

Celem Targów Green City jest projekcja kierunków rozwoju prowadzących do polepszenia jakości życia miejskiej społeczności, które sprawiają, że mieszkańcom żyje się taniej, przyjemniej i wygodniej, oraz dzięki którym idea zrównoważonego miasta staje się ważnym elementem przy wdrażaniu nowych rozwiązań w miastach i gminach.

Więcej informacji: Green City Targi Zielonych Miast

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńZABEZPIECZANIE roślin ogrodowych przed mrozem

Dowiedz się, jak zabezpieczać rośliny ogrodowe przed mrozem. Podczas zimy narażone są one na przemarznięcie lub przesuszenie, w wyniku ...