06.03
Piątek

Konferencja "Co w trawie piszczy?"

Termin: 06 marzec 2015 - 00 0

Miejsce: Warszawa / Konferencje, sympozja

konferencja Co w trawie piszczy

Przygotowania do wiosny w branży ogrodniczej rozpoczną się w 6 marca 2015 roku w warszawskim Centrum Nauki Kopernik, gdzie odbędzie się kolejna odsłona konferencji „Co w trawie piszczy?”. Wydarzenie po raz drugi wprowadzi miłośników zieleni w nowy sezon.

Biorąc udział w Konferencji, zyskasz dostęp do nowości rynkowych przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu. Tematyka skupia się głównie na zagadnieniach dotyczących technologii dla terenów zielonych, nowych produktach, innowacjach. Spotkanie będzie okazją do zaczerpnięcia inspiracji oraz możliwością do zdobycia najnowszej wiedzy. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma Certyfikat oraz nagrodę niespodziankę.

Swoje prezentacje wygłosi 13 ekspertów, będą to prelegenci z Holandii, Czech i Włoch, których wesprze mocna polska reprezentacja. Popularność spotkań organizowanych przez Akademię Drago potwierdza frekwencja podczas poprzedniej edycji. Odpowiedzi na pytanie „Co w trawie piszczy” w ubiegłym roku poszukiwało ponad 100 osób. Akademia Drago to jedna z najlepszych konferencji organizowanych w „zielonej branży” na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. – wspomina uczestnik i prelegent ubiegłorocznej edycji „Co w trawie piszczy” - Christophe Pivel, przedstawiciel firmy Rain Bird.

Konferencja odbędzie się 6 marca o godz. 9:00 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Więcej informacji

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńŚwierk, jodła czy sosna? Jaką CHOINKĘ wybrać na Boże Narodzenie?

Co roku przed świętami Bożego Narodzenia zadajemy sobie pytanie: świerk, jodła czy sosna? Może poniższy tekst pozwoli Ci znaleźć odpowiedź. ...