15.04
Niedziela

VII Piotrowskie Targi Ogrodnicze Pamiętajmy o Ogrodach

Termin: 15 kwiecień 2012 - 15 kwiecień 2012

Miejsce: Piotrków Trybunalski / Targi, wystawy

Łodr

Piotrowskie Targi Ogrodnicze corocznie cieszą się wielkim zainteresowaniem wystawców prezentujących swoje wyroby i produkty. Tłumnie odwiedzają ją rolnicy, mieszkańcy wsi i miast. Wystawa w Piotrkowie Trybunalskim to również spotkanie z twórcami ludowymi i zespołami folklorystycznymi.

Tegoroczną wystawę honorowym patronatem objęli: minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki, wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska i marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.

W VI Piotrkowskich Targach Ogrodniczych uczestniczyło około 100 firm, a tereny targów odwiedziło prawie 8 tysięcy osób. Warto podkreślić, że wystawcy pochodzą nie tylko z regionu łódzkiego. Coraz więcej firm przyjeżdża do Piotrkowa Trybunalskiego z odległych części naszego kraju, co niewątpliwie świadczy o rosnącej randze organizowanych przez nas targów.

Więcej informacji: VII Piotrowskie Targi Ogrodnicze Pamiętajmy o Ogrodach

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńŚwierk, jodła czy sosna? Jaką CHOINKĘ wybrać na Boże Narodzenie?

Co roku przed świętami Bożego Narodzenia zadajemy sobie pytanie: świerk, jodła czy sosna? Może poniższy tekst pozwoli Ci znaleźć odpowiedź. ...