Kalendarz

PNWTŚRCZPTSOND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Rok 2012:

Styczeń  Luty  Marzec  Kwiecień  Maj  Czerwiec  Lipiec  Sierpień  Wrzesień  Październik  Listopad  Grudzień 
20.04
Piątek

OGRÓD - Zielony Design 14. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu

Termin: 20 kwiecień 2012 - 22 kwiecień 2012

Miejsce: Szczecin / Targi, wystawy

Zielony Design

Targi OGRÓD - ZIELONY DESIGN skierowane są zarówno do profesjonalnych zwiedzających: architektów, architektów krajobrazu, projektantów zieleni, ogrodników, szkółkarzy, dostawców produktów i usług, kupców i hurtowników, firm wykonawczych, jak i klientów indywidualnych. Całość wystawiennicza podzielona jest na 4 elementy:

Część wystawiennicza – promocja firm odbywa się na stoiskach w halach targowych.

Konferencja branżowa – pt. „Woda i zieleń w mieście”, podczas której omawiane będą takie tematy jak: wypoczynek w miejskich przestrzeniach zielonych – parki, skwery, place zabaw, nabrzeżne modernizacje bulwarów; woda jako element architektoniczny – funkcja rekreacyjna; zieleń jako element resocjalizacji społeczeństwa. Konferencja skierowana je do profesjonalistów z branży - architektów, architektów krajobrazu, projektantów zieleni, ogrodników, szkółkarzy jak i developerów, firmy budowlane i firmy wykonawcze. Konferencja organizowana jest przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie oraz Pracownię Architektury Krajobrazu Green Fingers.

Ogród pokazowy – tworzony na terenie zewnętrznym Międzynarodowych Targów Szczecińskich Do udziału w ogrodzie pokazowym zapraszane są firmy z branży ogrodniczej i budowlanej

Kiermasz ogrodniczy – sprzedaż materiałów roślinnych, wyposażenia oraz dekoracji ogrodowych na terenie zewnętrznym Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

Więcej informacji: OGRÓD - Zielony Design 14. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńAZALIA W DOMU. Pielęgnacja doniczkowej azalii

Azalie, to nie tylko piękne krzewy ogrodowe, to także niezwykłe domowe rośliny doniczkowe. Dowiedz się, które gatunki dobrze rosną i kwitną ...