28.04
Sobota

III Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

Termin: 28 kwiecień 2012 - 29 kwiecień 2012

Miejsce: Stare Pole / Targi, wystawy

Podr

Na Targach zaprezentują się firmy z branży ogrodniczej, oferujące: materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny rabatowe, cebulowe oraz nasiona i rozsadę warzyw. Ponadto firmy oferujące architekturę ogrodową, wyposażenie ogrodów i mieszkań, nawozy i środki ochrony roślin, zajmujące się ekologią, odnawialnymi źródłami energii, oferujące produkty pszczelarskie, materiały budowlane, systemy grzewcze, samochody, obsługę rolnictwa, ubezpieczenia i doradztwo rolnicze.

Targom towarzyszy wystawa wyrobów rzemiosła artystycznego oraz produktów regionalnych i tradycyjnych. Zwiedzający mogą również obejrzeć wystawę gołębi i ptaków ozdobnych oraz zabawić się w „wesołym miasteczku”. Targi skierowane są do mieszkańców regionu, zarówno terenów wiejskich jak i okolicznych miast.

Więcej informacji: III Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńAZALIA W DOMU. Pielęgnacja doniczkowej azalii

Azalie, to nie tylko piękne krzewy ogrodowe, to także niezwykłe domowe rośliny doniczkowe. Dowiedz się, które gatunki dobrze rosną i kwitną ...