11.04
Czwartek

Warsztaty "Projektowanie placów zabaw i przestrzeni edukacyjnych dla dzieci"

Termin: 11 kwiecień 2013 - 11 kwiecień 2013

Miejsce: Warszawa / Szkolenia, warsztaty

Plac zabaw (fot. Dendros)

11 kwietnia 2013 r zapraszamy na warsztaty "Projektowanie placów zabaw i przestrzeni edukacyjnych dla dzieci". Warsztaty będą odbywały się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Celem warsztatów jest przekazanie wiedzy na temat projektowania placów zabaw. W czasie spotkania zapoznacie się Państwo z typologią placów zabaw oraz z ich historią, ze szczególnym uwzględnieniem „złotego wieku autorskich placów zabaw”.

Liczne, bogato ilustrowane przykłady będą źródłem inspiracji, pobudzą wyobraźnię, której upust będzie można dać w ćwiczeniach. Podstawowe zasady projektowania przestrzeni dla dzieci, omówienie projektów na przykładach, spis literatury i interesujących stron internetowych to narzędzia, które umożliwią projektantom pracę w przyszłości.

Zobacz: pełny program warsztatów

Miejsce warsztatów: SGGW w Warszawie, ul Nowoursynowska 161, Sala konferencyjna Kampusu Uniwersyteckiego obok hotelu Asystenckiego Ikar.

Organizatorem jest firma Dendros.

www.zielonyogrodek.pl jest Patronem Medialnym konferencji

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńŚwierk, jodła czy sosna? Jaką CHOINKĘ wybrać na Boże Narodzenie?

Co roku przed świętami Bożego Narodzenia zadajemy sobie pytanie: świerk, jodła czy sosna? Może poniższy tekst pozwoli Ci znaleźć odpowiedź. ...