18.04
Sobota

FIESTA Garden 2015 - Targi Ogrodnicze

Termin: 18 kwiecień 2015 - 00 0

Miejsce: Opole / Targi, wystawy

FIESTA Garden 2015 - Targi Ogrodnicze

„Nowe spojrzenie na Twój ogród” - to już druga edycja Targów Ogrodniczych FIESTA GARDEN, które odbędą się 18-19 kwietnia 2015 roku w nowo powstałym Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Opolu.

Targi ogrodnicze stanowią znakomitą okazję do zapoznania się z szerokim asortymentem różnorodnych produktów związanych z branżą ogrodniczą. Skierowane są dla osób poszukujących odpowiedzi na pytania: jak zaprojektować ogród? Jakie rośliny dopasować aby ogród pięknie wyglądał cały rok? Jakie są trendy w zabudowie tarasowej lub czym nawieźć ziemię, by odwdzięczyła się pięknym plonem?

Nie zabraknie producentów, usługodawców i przedstawicieli branży, nie zabraknie inspiracji, przykładów na nowe pomysły i trendy w ogrodnictwie, architekturze krajobrazu czy florystyce. Uzupełnieniem oferty wystawców jest bogaty program wydarzeń towarzyszących, który pozwoli zwiedzającym uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach, prelekcjach czy prezentacjach zgłębiających wiedzę ogrodniczą, umiejętności oraz doświadczenie.

Więcej informacji

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńZABEZPIECZANIE roślin ogrodowych przed mrozem

Dowiedz się, jak zabezpieczać rośliny ogrodowe przed mrozem. Podczas zimy narażone są one na przemarznięcie lub przesuszenie, w wyniku ...