23.04
Sobota

EDEN 2016 Kiermasz Ogrodniczy w Lublinie

Termin: 23 kwiecień 2016 - 24 kwiecień 2016

Miejsce: Lublin / Szkolenia, warsztaty

EDEN kiermasz ogrodniczy

W dniach 23-24 kwietnia 2016 roku w Targach Lublin odbędzie się Kiermasz Ogrodniczy EDEN – największe tego typu wydarzenie na Lubelszczyźnie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez ogrodniczych w Polsce.

Corocznie ogromnym zainteresowaniem cieszy się możliwość zakupu sadzonek kwiatowych oraz roślin balkonowych. Różnokolorowe hortensje, pelargonie, begonie, azalie, magnolie, zioła, byliny i balkonowe truskawki bardzo szybko znikają ze stoisk.

Wystawcy w swojej ofercie poza sadzonkami kwiatowymi mają również nasiona, cebule kwiatowe oraz różnego rodzaju środki ochrony roślin i produkty niezbędne do pielęgnacji ogrodu. Na hali wystawienniczej znajdą się stoiska z roślinami iglastymi, drzewkami oraz krzewami. Wystawcy zaprezentują również ofertę mebli ogrodowych oraz grilli na działkę.

więcej informacji

Nie przeocz w tym miesiącu

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńZABEZPIECZANIE roślin ogrodowych przed mrozem

Dowiedz się, jak zabezpieczać rośliny ogrodowe przed mrozem. Podczas zimy narażone są one na przemarznięcie lub przesuszenie, w wyniku ...