08.05
Piątek

41 Wiosenna Wystawa Ogrodnictwa 2015

Termin: 08 maj 2015 - 00 0

Miejsce: Kraków / Targi, wystawy

centrum targowe Kraków

W dniach od 08-10.05.2015 r. na terenach Centrum Targowego Chemobudowa – Kraków S.A. przy ul. Klimeckiego 14 odbędzie się 41 Wiosenna Wystawa Ogrodnictwa.

Jest to największa impreza tej branży organizowana na terenach Polski Południowej, bierze w niej udział ponad 100 wystawców z terenu całej Polski.
Do udziału w Wystawie zapraszamy firmy mające w swojej ofercie: rośliny ozdobne, elementy wyposażenia ogrodów, nasiona, nawozy, sprzęt ogrodniczy, materiał sadowniczy, materiał szkółkarski, , sprzęt ogrodniczy oraz firmy zajmujące się projektowaniem terenów zielonych, wydawnictwa.

Podczas trwania wystawy można będzie obejrzeć 25 Wystawę Storczyków, której organizatorem jest Klub Orchidea Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie oraz OrchidGarden.

Więcej informacji

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńZABEZPIECZANIE roślin ogrodowych przed mrozem

Dowiedz się, jak zabezpieczać rośliny ogrodowe przed mrozem. Podczas zimy narażone są one na przemarznięcie lub przesuszenie, w wyniku ...