24.05
Wtorek

FESTIWAL OGRODOWYCH INSPIRACJI w Warszawie

Termin: 24 maj 2016 - 05 czerwiec 2016

Miejsce: Warszawa / Konferencje, sympozja

FESTIWAL OGRODOWYCH INSPIRACJI

W dniach 24 maja do 5 czerwca 2016 roku w centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie odbędzie się Festiwal Ogrodowych Inspiracji.

Podczas Festiwalu będzie można zobaczyć ogrodowe aranżacje, które stworzą polscy projektanci ogrodów. Będzie można także zwiedzić dwie fotograficzne wystawy, pierwsza pt. „Cztery pory roku w ogrodzie” ze zdjęciami Magdy Wasiczek i Joanny Stogi oraz drugą przedstawiającą ogrodowe aranżacje z konkursu Inspiracje-Aranżacje, który od trzech lat odbywa się podczas Targów Gardenia w Poznaniu.

Ponadto miłośnicy ogrodów będą mogli wziąć udział w seminarium „Ogrodowe inspiracje-aranżacje”, w konferencji „Trendy w ogrodach i terenach zieleni” oraz w warsztatach „Zaprojektuj swój ogród”. Dla seniorów przewidziano wykład na temat hortiterapii, a dla dzieci ogrodnicze warsztaty.

Wstęp na Festiwal Ogrodowych Inspiracji jest bezpłatny. Organizatorami Festiwalu są Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów oraz Centralna Biblioteka Rolnicza w Warszawie.

więcej informacji

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńPOINSECJA. (VIDEO) Jak pielęgnować gwiazdę betlejemską?

Pytanie czytelnika: Jak co roku zdecydowałam się na zakup gwiazdy betlejemskiej. Zależy mi na tym, żeby jak najdłużej cieszyć się jej ...