13.09
Sobota

Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne w Starym Polu

Termin: 13 wrzesień 2014 - 14 czerwiec 2014

Miejsce: Stare Pole / Targi, wystawy

Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne Staropolski Przegląd Piosenki Biesiadnej Jesienne

Targi Ogrodniczo-Nasienne są imprezą promocyjno-doradczą dla rolnictwa, ogrodnictwa i obszarów wiejskich w rejonie Żuław i Powiśla. Targi są imprezą cykliczną, która na stałe zapisała się w kalendarzu imprez plenerowych organizowanych na naszym terenie.

Co roku gościmy wielu wystawców z terenu całego kraju, którzy prezentują m.in.: bogaty wybór materiału szkółkarskiego – owocowego i ozdobnego, narzędzia ogrodnicze, wyposażenie ogrodów i mieszkań, nawozy i środki ochrony roślin, ekologię, odnawialne źródła energii, produkty pszczelarskie, budownictwo, systemy grzewcze, motoryzację, wikliniarstwo i prasę fachową.

Swoje stoiska posiadają także instytucje działające w otoczeniu rolnictwa – organizacje rolnicze, agencje, izby rolnicze, firmy ubezpieczeniowe, banki, doradztwo rolnicze. Jesienne Targi to nie tylko spotkania handlowe, to również spotkanie z polską tradycją i folklorem. Corocznie Targom towarzyszy Staropolski Przegląd Piosenki Biesiadnej (odbywający się w sobotę), w którym udział biorą zespoły folklorystyczne z naszego regionu.

Tegorocznym Targom towarzyszyć będzie również wystawa rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych, wystawa gołębi i ptaków ozdobnych, wesołe miasteczko. Mamy nadzieję, że prezentowana bogata oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i zapewni miły pobyt w Starym Polu.

Kontakt : Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku, Oddział w Starym Polu ul. Marynarki Wojennej 21, 82-220 Stare Pole tel. 55 270 11 00, fax. 55 270 11 62, www.podr.pl, e-mail: starepole@podr.pl

Nie przeocz w tym miesiącu

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńZABEZPIECZANIE roślin ogrodowych przed mrozem

Dowiedz się, jak zabezpieczać rośliny ogrodowe przed mrozem. Podczas zimy narażone są one na przemarznięcie lub przesuszenie, w wyniku ...