27.09
Sobota

Targi Ogrodnicze Jesień 2014 w Słupsku

Termin: 27 wrzesień 2014 - 28 wrzesień 2014

Miejsce: Słupsk / Targi, wystawy

Jesienne Targi Ogrodnicze w Strzelinie to szeroka oferta warzyw, owoców a także drzew owocowych i ozdobnych oraz akcesoriów dla ogrodników i majsterkowiczów. Tradycyjnie jesienne targi dają szansę na zaopatrzenie spiżarni i piwnic domowych w ziemniaki, warzywa, owoce po zdecydowanie konkurencyjnej cenie.

Oprócz stoisk ogrodniczych są też stoiska rękodzieła ludowego, z wyrobami góralskimi, z drewna, wikliny i stroikami. Można też nabyć różnego rodzaju miody i inne produkty pszczele. Swoje wyroby promują również lokalne firmy wykonujące bramy i ogrodzenia, oraz producenci pieców ekologicznych. Jak na każdych targach nie brakuje też stoisk jarmarcznych, z artykułami gospodarstwa domowego, odzieżą i obuwiem.

Od 2010 roku (na targach jesiennych) wspólnie ze Słupskim Związkiem Kynologicznym organizowane są pokazy psów rasowych. Impreza ta cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem, zwłaszcza że hodowcy psów i członkowie Związku otwarci są na pytania. Chętnie udzielają cennych porad dotyczących hodowli i tresury a pani Dorota Jakubowska przewodnicząca słupskiego oddziału ciekawie opowiada o każdej z prezentowanej ras.

Kontakt:
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku Oddział w Słupsku 76-200 Słupsk, ul. Poniatowskiego 4A
tel./fax. 59/ 847 12 88, 59/ 847 12 81 www.podr.pl, oddzialslupsk@podr.pl

Nie przeocz w tym miesiącu

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńZABEZPIECZANIE roślin ogrodowych przed mrozem

Dowiedz się, jak zabezpieczać rośliny ogrodowe przed mrozem. Podczas zimy narażone są one na przemarznięcie lub przesuszenie, w wyniku ...