10.09
Sobota

Jesienny Kiermasz Ogrodniczy w Toruniu

Termin: 10 wrzesień 2016 - 11 wrzesień 2016

Miejsce: Toruń / Targi, wystawy

W dniach 10-11 września 2016 r. obiekt Centrum Targowego Park w Toruniu stanie się ponownie gospodarzem kolejnego Jesiennego Kiermaszu Ogrodniczego.

Kiermasz to wyjątkowa okazja do zakupu sadzonek i drzewek w promocyjnych cenach oraz zaczerpnięcia fachowej wiedzy jak przygotować swój ogród do sezonu jesienno-zimowego.

Podczas kiermaszu w ofercie znajdą się m. in. cebulki, byliny i bulwy kwiatowe, drzewka ozdobne i owocowe, krzewy, iglaki, rośliny wieloletnie, kaktusy, wrzosy, kwiaty doniczkowe, krzewy róż, winorośl, trawy, odmiany roślin takie jak: jagody goji, borówka amerykańska czy mini kiwi oraz zioła. Przede wszystkim z kwiatami jesiennymi, które ozdobią wnętrze domu, czy ogrodu zimowego.

Na gości będą czekały stoiska z darami wczesnej jesieni: jabłkami czy śliwkami, a także sokami tłoczonymi z tychże. Nie zabraknie także rękodzielników oferujących okazałe donice z gliny czy kamienia.

Na kiermaszu będzie można kupić różnorodne popularne drzewa owocowe, a także takie okazy jak figowiec, drzewo oliwne oraz cytrynowe. Nie zabraknie także miodów i przypraw.

więcej informacji

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńPOINSECJA. (VIDEO) Jak pielęgnować gwiazdę betlejemską?

Pytanie czytelnika: Jak co roku zdecydowałam się na zakup gwiazdy betlejemskiej. Zależy mi na tym, żeby jak najdłużej cieszyć się jej ...