05.04
Sobota

Targi Ogrodnicze Wiosna 2014

Termin: 05 kwiecień 2014 - 06 kwiecień 2014

Miejsce: Słupsk / Targi, wystawy

Podr Gdańsk

Targi Ogrodnicze odbywają się w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Słupsku już od 1993 roku. Obecnie do udziału zgłasza się ponad 120 wystawców. Najliczniejszą grupę stanowią oczywiście producenci drzewek owocowych i ozdobnych, którzy przybywają do nas z różnych zakątków Polski.

Nie brakuje także rozsad warzyw i ziół, chętnie kupowanych przez działkowców i właścicieli ogródków przydomowych. Bogatą ofertę prezentują firmy zajmujące się wyposażeniem ogrodów – domki ogrodowe, altany oraz meble ogrodowe.

Klienci, którzy chcą wyposażyć swój ogród w oczko wodne, mogą liczyć na fachową poradę, połączoną z zakupami. Nie brakuje bowiem hodowców ryb ozdobnych i producentów sprzętu do zbiorników wodnych.

Podczas Wiosennych Targów Ogrodniczych w Słupsku, odbywają się konkursy związane ze świętami wielkanocnymi. Organizowane przez nasz Oddział konkursy na najładniejszą palmę wielkanocną czy najładniejszą pisankę cieszą się zawsze ogromną popularnością.

Cykliczną imprezą podczas targów wiosennych jest Turniej szachowy, Hit targowy - czyli najlepszy produkt oraz najciekawsze stoisko targowe.

Ponadto fachowych porad z dziedziny ogrodnictwa udzielają specjaliści naszego Oddziału, gdzie można również nabyć fachową literaturę. Podczas targów promują się gminy regionu słupskiego, pokazując swoją działalność kulturalną, sportową a także tradycyjną kuchnie polską.

Kontakt: Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku Oddział w Słupsku ul. Poniatowskiego 4A, 76-200 Słupsk
tel./fax. 59/ 847 12 88,
59/ 847 12 81
www.podr.pl, oddzialslupsk@podr.pl

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńZABEZPIECZANIE roślin ogrodowych przed mrozem

Dowiedz się, jak zabezpieczać rośliny ogrodowe przed mrozem. Podczas zimy narażone są one na przemarznięcie lub przesuszenie, w wyniku ...