Praca w redakcji portalu ZielonyOgrodek.pl

W związku z dynamicznym rozwojem portalu ZielonyOgrodek.pl poszukujemy nowych współpracowników do pracy w zielonej redakcji.

Zostań naszym nowym redaktorem! Dołącz do naszego zespołu i połącz pracę z hobby.

Dołącz do naszego zespołu!

Czego oczekujemy

  • wykształcenia ogrodniczego lub dziennikarskiego
  • doświadczenia w branży ogrodniczej i znajomości roślin
  • lekkiego pióra, głowy pełnej pomysłów, wyczucia estetyki i stylu
  • otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu dobrych relacji
  • samodzielności podczas realizacji działań, dobrej organizacji pracy, skrupulatności

Mile widziane

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w prowadzeniu strony internetowej lub bloga ogrodniczego
  • zainteresowanie fotografią
  • chęci rozwoju umiejętności w zakresie montażu materiałów video

Główne obowiązki

  • redagowanie tekstów i prowadzeniu portalu
  • prowadzenie kanałów social media
  • udział w targach ogrodniczych

Co gwarantujemy

  • doskonałą atmosferę pracy w zgranym zespole redaktorów-ogrodników
  • bardzo kreatywne stanowisko, pozwalające połączyć hobby z pracą
  • pracę w redakcji największego portalu ogrodniczego w Polsce
  • umowę o pracę lub o dzieło, na cały etat lub pół etatu
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji