09.07
Sobota

FESTIWAL KWIATÓW JADALNYCH w Dobrzycy

Termin: 09 lipiec 2016 - 10 lipiec 2016

Miejsce: Hortulus Dobrzyca / Eventy

Kulinarny Festiwal Kwiatów Jadalnych w Dobrzycy

Kulinarny Festiwal Kwiatów Jadalnych odbędzie się w dniach 9-10 lipca 2016 r. w Ogrodach Hortulus Spectabilis w Dobrzycy. To pierwsza edycja, ale festiwal z czasem ma stać się cyklicznym eventem, organizowanym co roku na skalę ogólnokrajową.

Na uczestników czeka szereg atrakcji. W czasie wydarzenia odbędzie się pokaz kulinarny, z udziałem znanych kucharzy. Na żywo gotowane będą potraw z wykorzystaniem kwiatów jadalnych, nastąpi również ich degustacja. Udzielane będą porady kulinarne i dietetyczne, dotyczące zdrowej żywności oraz zdrowego trybu życia. Goście otrzymają najciekawsze przepisy na dania z użyciem kwiatów jadalnych.

W festiwalu udział wezmą także specjaliści nasiennictwa, ogrodnictwa i uprawy roślin, przedstawiciele gastronomi oraz producenci zdrowej żywności.

Więcej informacji

Nie przeocz w tym miesiącu

Gardeners World
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera ZielonyOgrodek.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu Gardeners' World Polska.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • artykuły o roślinach ogrodowych i doniczkowych,
  • reportaże z wizyt w ogrodach całego świata,
  • porady krok po kroku jak pielęgnować swój ogród,
  • gotowe projekty ogrodów,
  • informacje o nowych produktach, ofertach i promocjach.
CieńZABEZPIECZANIE roślin ogrodowych przed mrozem

Dowiedz się, jak zabezpieczać rośliny ogrodowe przed mrozem. Podczas zimy narażone są one na przemarznięcie lub przesuszenie, w wyniku ...